TYDZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI
Dodane przez sks dnia 06. listopad 2017

TYDZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

 

Z okazji zbliżającej się Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości rozpoczynamy w naszej szkole wyjątkowe obchody tego święta.

Przez kolejnych pięć dni będziemy uczestniczyć w różnych działaniach na rzecz niepodległej Polski.

Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów i nauczycieli do czynnego, radosnego przeżywania tej inicjatywy. „Tydzień Niepodległości” zakończymy wspólnie przygotowaną uroczystością.


Dodatkowe informacje w zaproszeniu.

Marta Wiercioch


Rozszerzona zawartość newsa

UPOMINEK URODZINOWY

DLA NIEPODLEGŁEJ POLSKI!

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do wzięcia czynnego udziału w obchodzonym w naszej szkole „Tygodniu Niepodległości”. W związku ze zbilżającą się Rocznicą Odzyskania przez Polskę Niepodległości w najbliższych dniach poświęcimy więcej uwagi Ojczyźnie.

Będziemy podejmować różne działania według następującego planu:

Poniedziałek, 6 listopada – koordynatorzy akcji zapoznają wszystkich z harmonogramem „Tygodnia Niepodległości”, wręczają zaproszenia, „serduszka patriotyczne”.

Wtorek, 7 listopada – klasy tworzą niepodległościowe plakaty i mapy myśli, których hasłem przewodnim jest słowo „patriota”.

Środa, 8 listopada – chętni uczniowie poszczególnych klas przygotowują słodki „poczęstunek patriotyczny” (liczymy na wspaniałe pomysły!).

Czwartek, 9 listopada – wytypowani przedstawiciele poszczególnych klas wezmą udział w konkursie wiedzy o Polsce i jej symbolach.

 Piątek, 10 listopada podsumujemy nasze działania biorąc czynny udział w uroczystości szkolnej z okazji Święta Niepodległości.

 

PAMIĘTAJMY, ŻE POLSKA TO MY!