Facebook
Menu
STRONA GŁÓWNA
Zastępstwa nauczycieli
Dyrekcja
Nauczyciele
Teczka Dyrektora
CIN ZSOiZ
CKP ZSOiZ
Biblioteka
Podręczniki
Zajęcia dodatkowe
Matury
Egzaminy zawodowe
Plan lekcji
Stypendia
Szkoła Zaoczna
Dla gimnazjalisty
Dla Ucznia
Artykuły
Dzwonki
Internat
Ciekawostki
Galeria
Humor
Forum
Download
Linki
    Koła
     Teatralne
     PCK
Ostatnie Artykuły
Klasa III TR w Ciemn...
Nauka to też jest pr...
AGROTURYSTYKA –...
KONTAKT
ul. Szkolna 22
19-100 Mońki
tel./fax 085-716-27-05
e-mail
Bezpieczna szkoła


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Rekrutacja 2019/2020REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020.


REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2019/2020 - Strona internetowa MEN.

HARMONOGRAM ZJAZDÓW KWALIFIKACYJNYCH KURSÓW ZAWODOWYCH w roku szkolnym 2017/2018

HARMONOGRAM ZJAZDÓW KWALIFIKACYJNYCH KURSÓW ZAWODOWYCH (DLA DOROSŁYCH)
w roku szkolnym 2017/2018 jest pod tym LINKIEM >>>>

Pierwszy zjazd rozpocznie się w piątek o godz. 15.00 29 września 2017r.

PLAN PIERWSZEGO ZJAZDU 29, 30 wrzesień, 1 październik 2017r >>>>


sks dnia 28 Wrzesień 2017 07:02 · Drukuj
„Dziedzictwo kulturowe ziemi monieckiej w oczach młodzieży”
Zapraszamy chętnych uczniów z ZSOiZ w Mońkach do projektu "Dziedzictwo kulturowe ziemi monieckiej w oczach młodzieży". Celem projektu jest uświadomienie wartości dziedzictwa i tożsamości lokalnej, zaangażowanie młodzieży w działania promujące lokalne dziedzictwo, ocalenie od zapomnienia dziedzictwa materialnego i niematerialnego. Dla zainteresowanych uczniów planowane są na początku października 2-godzinne warsztaty w MOK-u, następnie 6- godzinne szkoleniowe badania terenowe, potem opracowanie zebranych informacji i zdjęć i prezentacja wyników pracy młodzieży w formie wystawy połączonej z prelekcją (w listopadzie w MOK-u). Będziemy robić zdjęcia zabytkom z naszej okolicy ( kościołom, kapliczkom, zabytkowym domom itp.), pytać ludzi o historię tych miejsc, a następnie udostępnić efekty naszej pracy innym.
Chętni proszeni są o zapisywanie się do T. Mlejnek-Dylewskiej, E.Nowickiej, A.Bielińskiej i A.Blaszko. Serdecznie zapraszamy!

Jolanta dnia 26 Wrzesień 2017 19:47 0 Komentarzy · 111 Czytań · Drukuj
krew
Jutro 26.09.2017 (wtorek) w internacie odbędzie się akcja Honorowego Oddawania Krwi.
Zapraszamy do udziału w akcji osoby pełnoletnie (z dowodem osobistym) w dobrym stanie zdrowia.
- Szkoły Zawodowe od godz 9.00
- Liceum Ogólnokształcące od godz. 11.00


Jolanta dnia 25 Wrzesień 2017 11:20 0 Komentarzy · 111 Czytań · Drukuj
Czy Poznań był wart poznania?
W dniach 21-22 września uczniowie z klas technikum hotelarskiego i technikum rolniczego wybrali się na wycieczkę do Poznania.
Mimo bardzo wczesnej pory wszyscy byliśmy w doskonałych humorach, pełni nadziei na dni obfitujące we wrażenia. I nie zawiedliśmy się.
Zwiedzanie zaczęliśmy od poznańskiej katedry na Ostrowie Tumskim, przed którą spotkaliśmy się z przewodnikiem. Pokazał on nam Poznań, jakiego dotąd nie znaliśmy. Poznań – kolebkę chrześcijaństwa w Polsce, a w nim katedrę królów i pierwsze biskupstwo na ziemiach polskich.
Z katedry przejechaliśmy autokarem w okolicę Starego Miasta i udaliśmy się na spacer po rynku. W samo południe bacznie wypatrywaliśmy na ratuszowej wieży słynnych poznańskich koziołków. No i doczekaliśmy się - punktualnie o 12.00 pokazały się trykające koziołki.
Następnie rozdzieliliśmy się na dwie grupy: grupa złożona z uczniów THot złożyła wizytę w hotelu Garden Boutique Residence (obiekt niekategoryzowany na poziomie ***), po którym oprowadził nas bardzo miły menager obiektu. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem wystroju i klimatu wnętrza. Grupa uczniów TR zwiedziła z przewodnikiem dalszą część miasta.
Kolejną atrakcją dnia była wizyta w kompleksie basenowym – Termy Maltańskie, gdzie wszyscy doskonale się bawiliśmy korzystając z basenów, zjeżdżalni, solanek i jacuzzi. Na zakończenie dnia w hostelu na kolację zamówiliśmy pizzę dla całej grupy.
Na drugi dzień wyruszyliśmy na Targi Rolnicze Agro Show w Bednarach. Tam czekały na nas niesamowite emocje w postaci rozstrzygnięcia konkursu „Mechanik na medal”, w którym startowali nasi uczniowie i nauczyciele. Mocne zaciskanie kciuków opłaciło się: I miejsce w Polsce – p. Adam Baworski, III miejsce w Polsce – Adam Wiśniewski kl.III Mo, IV miejsce w Polsce – Krzysztof Jabłonowski kl. III Mo. Atmosfera udzieliła się wszystkim, kiedy co chwila było słychać wymienianą nazwę naszej szkoły. Dla takich chwil warto być nauczycielem.
Około 15.00 wyjechaliśmy w kierunku Moniek z przerwą po drodze na obiad w McDonald. Do domu dotarliśmy o północy wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni.
Organizator wyjazdu:
Teresa Mlejnek-Dylewska
Opiekunowie:
Agnieszka Jakowuk
Katarzyna Rożko
Paweł Zasłona

Jolanta dnia 24 Wrzesień 2017 21:53 0 Komentarzy · 121 Czytań · Drukuj
Ślubowanie klas pierwszych szkoły zawodowej i technikum. Spotkanie rodziców z wychowawcami.

sks dnia 20 Wrzesień 2017 11:21 · Drukuj
Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny 2017/2018.

sks dnia 19 Wrzesień 2017 12:39 · Drukuj
Kawiarenka Literacka.

OGŁOSZENIE

Drodzy Uczniowie!

Serdecznie zapraszam do Kawiarenki Literackiej.

Pierwsze spotkanie dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się w środę, 20 września o godz. 1430 w budynku LO, w sali nr 31.

 

Marta Wiercioch

Przeczytajcie załącznik!


sks dnia 18 Wrzesień 2017 18:32 · Drukuj
Zmiana planu lekcji
Od dnia 18 września (poniedziałek) nastąpi zmiana planu lekcji. Plan dostępny będzie na stronie internetowej www.plan.zsmonki.pl

Justyna dnia 15 Wrzesień 2017 15:10 · Drukuj
Zmiana planu lekcji
Od dnia 11 września (poniedziałek) nastąpi zmiana planu lekcji (będzie obowiązywał przez najbliższy tydzień, tj. od 11.09. do 15.09.2017)
Plan dostępny w zakładce Plan lekcji

Justyna dnia 08 Wrzesień 2017 11:58 · Drukuj
PLAN LEKCJI w Szkole Zaocznej.
PLAN LEKCJI w Szkole Zaocznej

obowiązujący w I semestrze roku szkolnego 2017/18 jest tutaj >>>>>


PLAN LEKCJI i HARMONOGRAM ZJAZDÓW w Szkole Zaocznej

obowiązujący w I semestrze roku szkolnego 2017/18 jest w zakładce "Szkoła Zaoczna."


sks dnia 07 Wrzesień 2017 10:39 · Drukuj
Nowy rok szkolny.


W dniu 4 września odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Monkach. Uroczystość ta była wyjątkowa ze względu na otwarcie nowego i jedynego kierunku kształcenia w naszym województwie – technik transportu kolejowego. Na uroczystość przybył Andrzej Daniszewski – Starosta Moniecki, Bogdan Rogaski – Prezes firmy BARTER S.A. oraz Andrzej Kierman – dyrektor Zakładu Linii Kolejowych w Białymstoku PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Prezes firmy BARTER, który był inicjatorem powstania tego kierunku, podkreślił rolę i rangę zawodów kolejowych oraz duże zapotrzebowanie na pracę w tej branży, natomiast Pan Andrzej Kierman z PKP PLK S.A. wypowiedział znamienną deklarację, iż każdy kto ukończy kierunek technik transportu kolejowego znajdzie zatrudnienie w jego firmie.

Podczas przemówienia, Dyrektor Szkoły Krzysztof Falkowski życzył nauczycielom i pedagogom wielu sukcesów na polu zawodowym oraz jak najlepszej współpracy z uczniami. Życzenia wielu sukcesów, skierował również do przybyłych uczniów, a w szczególności tych, którzy w tym roku przystąpią do egzaminu dojrzałości oraz do egzaminów zawodowych. Nie zapomniał o miłym słowie do pierwszoklasistów, dziękując za wybór szkoły i składając deklarację, że nauczyciele i pedagodzy zrobią wszystko co możliwe, aby sprostać ich wymaganiom. W roku szkolnym 2017/2018 naukę w ZSOiZ w Mońkach rozpoczęło 567 uczniów i słuchaczy, z czego 132 osoby w klasach pierwszych.

Na zakończenie, uroczystego błogosławieństwa na nowy rok szkolny udzielił ksiądz Prałat Tadeusz Horosz.Zdjęcia w Galerii >>>>

sks dnia 04 Wrzesień 2017 10:58 · Drukuj
Strona 3 z 48 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Rekrutacja


Prezentacja dla Rodziców
PROJEKTY
Erasmus+Our school is getting international!


TACA KWALIFIKACJI

Kompetentni zawodowoProgram i regulamin praktyk zagranicznych.


MAPKA - Młodzieżowa Akademia Planowania Kariery!

Projekt -Rozwój kompetencji zawodowych w dobie kryzysu

Szkoła Kluczowych Kompetencji

Uczniowie z terenów wiejskich z certyfikatem ECDL

Projekt Akademia MaturalnaWyposażenie CKU , CKP
i Szkół Zawodowych
w stanowiska do egzaminów
zawodowych.
PARTNERZY
Podlaska Platforma Edukacyjna bgzbnp arr pomiar netcom kbs rol-pol perfect english bank spółdzielczy agromet eko-pasz MUKSGim-Net